PƤrnu Maakoolide Spordiliit

2018/2019

Õppeaasta võistluste protokollid

1. Jalgpall kuni 7 kl poisid 21.09.2018. Kilingi-Nõmme staadion

2. Pärnu maakoolide teatekross ja pendelteatejooks 27.09.2018. Jõulumäe

3. Jalgpall 8-9 klass poisid 03.10.2018. Vändra staadion 

4. Orienteerumine 4-5, 6-7, 8-9, 10-12 klass 04.10.2018. Vallikäär Pärnu  (koolide arvestus ja tulemused)

5. Korvpall 4-5, 6-7 klass poisid Pärnumaa koolide mv-d 19.10.2018. Pärnu Spordihall

6. Jalgpall 10-12 klass poisid Pärnumaa koolide mv-d. 30.11.2018. Pärnu Mai kooli staadion

7. Rahvastapall 4-5 klass tüdrukud 1.11.2018. Pärnu Spordihall

8. Rahvastepall 4-5 klass poisid 2.11.2018. Pärnu Spordihall

9. Korvpall 10-12 klass tüdrukud 13.11.2018. Pärnumaa koolide mv-d 

10. Korvpall 10-12 klass poisid 12.11.2018. Pärnumaa koolide mv-d. Pärnu Spordihall

11. Saalijalgpall 6-9 klass poisid 21.11.2018. Kilingi-Nõmme 

12. Pärnumaa koolide mv-d sulgpallis 30.11.2018. Pärnu Spordihall

13. Akrobaatika võistlus 4,5,6,7,8,9 klass 04.12.2018. Sindi gümnaasium

14. TV10 OM Pärnumaa I etapp 29.11.2018. Pärnu KJH

15.  TV10 OMS Pärnumaa II etapp 09.01.2019. Pärnu KJH

16. Pärnumaa koolinoorte lauatennise MV-d 4-5, 6-7, 8-9, 10-12 kl 11.01.2019. Paikuse 

17.  Pärnumaa Koolinoorte MV-d sisekergejõustikus U20,U18,U16 14.01.2019. Pärnu KJH

18. Pärnumaa koolinoorte mv-d 8-9 klasside korvpallis 24.01.2019. Pärnu Spordihall

19. Kooliliiga võrkpall 6-9 kl P,T maakoolidele 05.02.2019 Häädemeeste

20. Rahvastepall 1-3 klass sega võistkonnad maakoolid 06.02.2019. Sindi gümnaasium

21. Miniliiga võrkpall 4-6 klass poisid ja tüdrukud 14.02.2019. Pärnu-Jaagupi pk

22. Saalijalgpall 1-3 klass 05.03.2019. Kilingi-Nõmme gümnaasium

23. Rimi jalgpalli osavusfestival Pärnumaa etapp 12.03.2019. Pärnu Spordihall

24. 14 Pärnumaa Koolinoorte mv-d ergomeetersõudmises 15.03.2019. Pärnu  

25. Kooliliiga võrkpall 6-9 kl P,T piirkond 26.03.2019. Häädemeeste 

26. Pärnumaa Koolinoorte kiirmale MV-d 12.04.2019. Paikuse Põhikool

27. Kevadkross 1-3, 4-5, 6-7, 8-9, 10-12 klassidele 03.05.2019. Jõulumäel

28. Pärnumaa Koolinoorte kergejõustik U20,U18,U16,U14 17.05.2019. Paikuse staadion

29. Pärnu maakoolide 44. spordimängud Kati ja Mati 29.05.2019. Vändra staadion

30. Pärnumaa Koolinoorte kergejõustik U20,U16,U18 oda, vasar, ketas 31.05.2019. Niidupargi staadion

Koostƶƶpartnerid: