PƤrnu Maakoolide Spordiliit

PƄRNUMAA KOOLIDE MV, RL, TURNIIRID JA PIIRKONNAVƕISTLUSED

2020/2021 ÕPPEAASTA VÕISTLUSTE KAVA

SEPTEMBER

17.09.2020 Jalgpall kuni 7 kl P- Kilingi-Nõmme g staadion

30.09.2020 Jalgpall 8-9 kl P Vändra staadion

23.09.2020 Heatahtejooks- Rannapark Pärnu 

23.-30.09. Euroopa spordinädal 

OKTOOBER

01.10.2020 Orienteerumine 4-5, 6-7, 8-9 kl - koolide MV-d, Pärnu rannapark

07.10.2020 Sügiskross ja pendel TJ 1-3, 4-5, 6-7, 8-9, 10-12 kl - Jõulumäe

13.10.2020 Jalgpall 10-12 kl P - koolide Pärnumaa koolide MV-d, Pärnu Mai kooli staadion

VAHEAEG   19.10.2020 - 25.10.2020

NOVEMBER

03.11.2020  Rahvastepall 4-5 kl T- Paikuse

06.11.2020  Rahvastepall 4-5 kl P- Paikuse

09.11.2020 Korvpall 10-12 kl P ML - Pärnumaa koolide MV-d, Pärnu spordihall  

10.11.2020 Korvpall 10-12 kl T ML- Pärnumaa koolide MV-d, Pärnu spordihall

19.11.2020 Saalijalgpall 1-3 kl (sega võistkondadele)- Sindi g (jäi ära).

.....11.2020 Male võistkondlik 1-4,5-12 kl - Pärnumaa koolidele MV-d, Paikuse

DETSEMBER

01.12.2020 Sulgpall 1-5,6-9,10-12 kl P,T - Pärnumaa koolide RL ja ML Pärnu Spordihall

 VAHEAEG 23.12.2020 - 10.01.2021

JAANUAR

Jaanuarikuus võistlusi ei toimu. Ära jäänud võistlused nagu 1-3 kl rahvastepall ja akrobaatika korraldatakse vastavalt võimalustele kevadel.

VEEBRUAR

Veebruarikuu võistlused lükatakse hetkel määramata ajaks edasi!

04.02.2021 Kooliliiga võrkpall 6-9 kl P,T- Häädemeeste KK (lükatakse edasi)

12.02.2021 Miniliiga võrkpall 1-6 kl P,T- Pärnu-Jaagupi pk

19.02.2021 Saalijalgpall 1-3 kl (segavk.)- Kilingi-Nõmme g

.....02.2021 Võrkpalli pallilahing 1-3 kl P,T F- ???

VAHEAEG 22.02.2021 - 28.02.2021

MÄRTS

...03.2021 Jalgpalli osavusfestival RIMI 1-3,4-5 kl (segavk)- Pärnu spordihall

...03.2021 Ergomeetersõudmine 5-7, 8-9, 10-12 kl Pärnumaa koolide MV-d, Pärnu spordihoone

15.-26.03.2021 Spordimälumäng "Bumerang" 1-12 kl regioon - Pärnu Ühisgümnaasium

...03.2021 TV10 Pärnumaa III etapp - Pärnu KJH

...03.2021 Kooliliiga 6-9 kl P,T piirkond (Pärnu, Pärnumaa, Viljandi, Saaremaa)- Häädemeeste KK

...03.2021 Miniliiga 1-6 kl P,T piirkond (Pärnu, Pärnumaa, Viljandi, Saaremaa)- Pärnu Ülejõe pk

APRILL

.....04.2021 Korvpall 6-9 kl T Pärnumaa koolide MV-d- Pärnu spordihall

.....04.2021 Jalgpall osavusfestival RIMI 1-3,4-5 kl F- Tallinn

.....04.2021 Kooliliga 6-9 kl P,T/Miniliiga 1-6 ML F ja RL festival

.....04.2021 Kevadkross 1-3,4-5,6-7,8-9,10-12 kl - Jõulumäe

VAHEAEG 19.04.2021 - 25.04.2021

MAI

....05.2021 Pärnumaa Koolinoorte Kergejõustik MV-d  (U20,U18,U16,U14) P,T - Pärnu Ranna staadion

....05.2021 Kati ja Mati 1-4 kl võistkondlik - Vändra g

....05.2021 TV10 Pärnumaa IV etapp - Pärnu staadion

JUUNI

....06.2021 TV10 Pärnumaa Finaal - Pärnu staadion

....06.2021 Discgolf 6-9,10-12 kl P,T - Pärnumaa koolide MV-d Kilingi-Nõmme g

VANUSEKLASSID KERGEJÕUSTIKUS 2021

Juunior kl  U20    2001-2002    18-19 aastased

A kl            U18   2003-2004    16-17 aastased

B kl            U16   2005-2006    14-15 aastased

C kl            U14   2007-2008    12-13 aastased

D kl            U12   2009-20010  10-11 aastased 

 

 

 

Koostƶƶpartnerid: