PƤrnu Maakoolide Spordiliit

KALENDERPLAAN 2016/2017

2017/2018 Pärnumaa koolinoorte võistluste kalenderplaan  

SEPTEMBER

20.09. Murdmaa 3,4,5,6-7,8-9,10-12 kl - Pärnu linna koolidele

21.09. Jalgpall kuni 7 kl P- Kilingi-Nõmme g (maakoolid)

26.09. Pendel TJ 2-3,4,5,6-7,8-9,10-12 kl - Pärnu linna koolidele 

27.09. Sügiskross ja pendel TJ 1-3, 4-5, 6-7, 8-9, 10-12 kl - Jõulumäe (maakoolid)

............ jalgpall 8-9 kl P- Pärnu linna koolidele

OKTOOBER

03.10. Jalgpall 8-9 kl P, T - Vändra staadion (maakoolid)

05.10. Orienteerumine 4-5, 6-7, 8-9 kl - Pärnu (ühiselt)

16.10. Jalgpall 10-12 kl P - Pärnu (ühiselt)

I vaheaeg: 21.-29.10.2017.

NOVEMBER

07.11. Rahvastepall 4-5 kl T - Paikuse (maakoolid)

08.11. Rahvastepall 4-5 kl T- Pärnu linna koolidele

09.11. Rahvastepall 4-5 kl P- Pärnu linna koolidele

15.11. Rahvastepall 4-5 kl P- Paikuse (maakoolid)

21.11. Korvpall 10-12 kl P ML- Pärnu (ühiselt) 

23.-24.11. "Dumle" rahvastepall 4-5 kl - Viljandi (piirkond)

DETSEMBER

05.12. Saalijalgpall 6-9 kl P,T - Kilingi-Nõmme (maakoolid)

07.12. Akrobaatika 1-3, 4,5 kl P,T - Pärnu linna koolid

08.12. Akrobaatika 4,5,6,7,8,9 kl P,T - Sindi g (maakoolid)

13.12. Võrkpalli pallilahing 1-3 kl P,T Pärnumaa - Pärnu

15.12. Pärnumaa Noorte JAB vk MV kergejõustikus - Pärnu KJH 

II Vaheaeg: 23.12.2017. -07.01.2018

JAANUAR

12.01.2018. Lauatennis 4-5, 6-7, 8-9 , 10-12 kl - Paikusel

19.01.2018. Võrkpall koolidele kuni 12 klass (sega võistkond)- Kilingi-Nõmme g

19.01.2018. Pärnumaa koolide mv võrkpall 10-12 kl ML- Pärnu

24.01.2018. Pärnumaa koolide mv-d korvpall 8-9 kl (B vk) poisd- Pärnu

25.01.2018. Pärnumaa koolide mv-d korvpall 10-12 kl tüdrukud- Pärnu

26.01. 2018. C, D kl maakoolide mv-d sisekergejõustikus- Pärnu KJH

16.01.2018. Tv 10 Olumpiastarti II etapp Pärnumaa

VEEBRUAR

02.02.2018. Kooliliiga võrkpall 6-9 kl P,T- Häädemeeste KK

06.02.2018. Miniliiga võrkpall 4-6 kl P,T- Pärnu-Jaagupi pk

16.02.2018. Rahvastepall 1-3 kl (sega)- Paikuse pk

22.02.2018. Saalijalgpall 1-3 kl (sega)- Kilingi-Nõmme g

----02.2018. "Bumerang" Pärnumaa voor- Pärnu Hansagümnaasium

VAHEAEG 24.02.-04.03.2018. 

MÄRTS

15.03.2018. Ergomeetersõudmine Pärnumaa koolide mv 5-7, 8-9, 10-12 kl- Pärnu KJH

21.03.2018. Korvpall 6-7, 8-9 kl tüdrukud Pärnumaa koolide mv - Pärnu

23.03.2018. Jalgpalli osavusfestival 1-3, 4-5 kl Pärnumaa etapp - Pärnu Spordihall

27.03.2018. Korvpall 6-7 kl poisid Pärnumaa koolide mv- Pärnu Spordihall  

.....03.2018. Tv 10 Olümpiastarti III etapp

APRILL

06.04.2018. Võrkpall 6-9 kl P,T ML - Häädemeeste kk

12.04.2018. Komb. TV. 1,2,3 kl - Pärnu koolid

17.04.2018. Võrkpall 10-12 kl RL Pärnumaa koolide mv - Pärnu

20.04.2018. Discgolf 6-9, 10-12 kl Pärnumaa koolide mv- Kilingi-Nõmme g

MAI

 

 

 

 

Koostƶƶpartnerid: